Oferta pracy na stanowisku Specjalisty/tki ds. Edukacji Przedsiębiorczej

Szukasz pracy przy ciekawych projektach, chcesz mieć wpływ na lokalną społeczność i współpracować na styku organizacji pozarządowych, placówek edukacyjnych, samorządu i biznesu?

Dołącz do zespołu edukacji przedsiębiorczej Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter!

Zadania na stanowisku pracy:

  • koordynacja i rozwój projektów edukacyjnych
  • zarządzanie harmonogramem
  • prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji (m.in. umowy, regulaminy)
  • koordynowanie budżetu i wydatków
  • monitorowanie, sprawozdawczość i rozliczanie projektów
  • budowanie i rozwój partnerstw wokół projektów
  • reprezentacja organizacji na zewnątrz

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu relacji, budowaniu i utrzymywaniu sieci kontaktów
  • doświadczenie w realizacji projektów (jako specjalista/ tka, project manager lub członek/członkini zespołu)
  • znajomość środowiska edukacyjnego
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań i rozmów biznesowych, jak również w negocjowaniu warunków współpracy z partnerami z różnych grup: samorządów, biznesu, administracji
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja własnej pracy
  • gotowość do uczenia się i rozwoju
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie we współpracy prowadzenia projektów z samorządem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju różnorodnych kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy

CV z dopiskiem „zespół edukacji przedsiębiorczej” prosimy wysyłać na adres praca@inkubatorstarter.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami/ tami. Nadesłanych ofert nie zwracamy, po zakończonym procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

  1. Ja niżej podpisany/podpisana, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości z siedzibą w Gdańsku, KRS 0000234045, moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalisty/tki ds. Edukacji Przedsiębiorczej w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej na poczet przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

  1. Ja niżej podpisany/podpisana, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości, z siedzibą w Gdańsku, KRS 0000234045, moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach na stanowiska pracy w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Klauzula informacyjna