Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. PR

STARTER Inkubator Przedsiębiorczości poszukuje do swojej siedziby w Gdańsku osoby na stanowisko: Specjalista/tka ds. PR

Zadania na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie działań wizerunkowych w Polsce i zagranicą
  • Tworzenie i redagowane materiałów informacyjnych, prasowych, wywiadów
  • Prowadzenie strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych (m.in. FB, LinkedIn i Twitter)
  • Budowanie relacji z mediami regionalnymi, ogólnopolskimi i branżowymi
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Dziennikarstwo, PR, Marketing, Ekonomia
  • Lekkie pióro i doświadczenie w tworzeniu informacji prasowych i artykułów promocyjnych oraz przeprowadzaniu wywiadów
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Samodzielność, kreatywność, elastyczność i dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, chęć do pracy i umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dążenie do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole, opartą na dobrej atmosferze
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV z dopiskiem „Dział Marketingu” prosimy wysyłać na adres praca@inkubatorstarter.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/tkami. Nadesłanych ofert nie zwracamy, po zakończonym procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

  1. Ja niżej podpisany/podpisana, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości z siedzibą w Gdańsku, KRS 0000234045, moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalisty/tki ds. PR w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej na poczet przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

  1. Ja niżej podpisany/podpisana, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości, z siedzibą w Gdańsku, KRS 0000234045, moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach na stanowiska pracy w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Klauzula informacyjna